جنگ اتلتیکو و بارسلونا بر سر گریژمان

0
آنتوان گریژمان، ستاره اتلتیکو مادرید مورد توجه بارسلونا قرار دارد و حتی به مسئولان این باشگاه برای پیوستن به آن‌ها قول شفاهی نیز داده است.

در روزهای اخیر و پس از فاش شدن مذاکرات وکیل گریژمان با باشگاه بارسلونا، مدیر ارشد اتلتیکو طی بیانیه‌ای تند، بارسلونا را تهدید به شکایت کرد اما امروز نشریه ال‌پائیس گزارش داد که فیفا نمی‎تواند مانع انتقال گریژمان به بارسا شود. باشگاه بارسلونا قصد دارد اول جولای، 100 میلیون یورو رقم فسخ گریژمان را پرداخت کرده و او را به خدمت بگیرد. طق ادعای ال پائیس، بارسلونا از یکی دو ماه گذشته یک تیم مجرب از وکلا را مامور کرده تا در مورد عواقب انتقال گریژمان، بررسی های لازم را به عمل بیاورند. گریژمان تا سال 2022 با اتلتیکو قرارداد دارد و همین باعث خواهد شد تا بارسا برای انتقال او، تنها یک راه داشته باشد؛ پرداخت رقم فسخ قرارداد او. حالا خبر رسیده که فیفا نمی‌تواند در مورد چنین انتقال‌هایی که بین دو تیم از یک کشور انجام می‌شود مداخله کند و تنها شکایت‌های بین‌المللی در این زمینه را مورد بررسی قرار می‌دهد. به این ترتیب انتقال آنتوان گریژمان به بارسا، پیامدهای قضایی نخواهد داشت.

در خبری دیگر در این رابطه؛ روزنامه آ اس اسپانیا نوشته که آنتوان گریژمان از ماه دسامبر به دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید اطلاع داده است که در پایان فصل از اتلتیکو جدا شده و به بارسلونا خواهد رفت.

سیمئونه هم در پاسخ به وی قول همکاری داده و گفته است که با هر تصمیمی که او بگیرد، موافقت خواهد کرد. گریژمان در این گفت و گو تضمین داده که برای اینکه اتلتیکو در این فصل به قهرمانی لیگ اروپا دست یابد تمام تلاشش را خواهد کرد. او تا به امروز نیز به قول خود عمل کرده و اکنون اتلتیکو باید در فینال لیگ اروپا به مصاف مارسی برود.

گریژمان که سال 2014 به اتلتیکو پیوست، تاکنون فقط یک سوپرکاپ اسپانیا را با این تیم فتح کرده است.

پاسخ دهید

هدیۀ خوش آمد گویی بتکارت
error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید